Салата гамбери и пармиджано

Салата Гамбери и пармиджано 1
Цена на продукта: 8,90лв
СЕП: 300гр.

Характеристики на продукта

зелена салата, рукола, скариди, дресинг, пармезан, чери домати 300гр.